A 3000 éves város Sangtungban Linji hihetetlenül gazdag kulturális múlttal rendelkezik, ami a jelenben is tettenérhető. Ilyen például a Fej megyei kézi hímzése. Ez egy tartományi szellemi kulturális örökség, ami sokat köszönhet Bian Csengfejnek, akinek elkötelezettsége és kitartása kellett ahhoz, hogy megmentse ezt a hagyományt. Azt mondják a személyiséget a környezet alakítja. Csengfej úr, egy kis parasztházban nőtt fel Fej megye hegyeiben. Családja hagyományos életet élő, egyszerű emberek voltak, akik értették a kézi hímzés mesterségét. Ez pedig eldöntötte már elég korán a férfi sorsát. Olyannyira, hogy még ma is őriz a stúdiójában egy 70 éves hímzésdarabot. „Ez egy kettős boldogság-karakter, amelyet a nagymamám fiatal korában hímzett, nagy piros öltésekkel és egyszerű papírkivágásokkal díszített. Ez egy száz évig tartó harmonikus egyesülést jelez.” -magyarázza a mester. Bian Csengfej azt mondja, hogy a hagyományos kézi hímzéseken leginkább olyan színeket használnak, mint a piros, zöld, rózsaszín és fekete. Ezek fejezik ki az áldást és a jobb életre való törekvést. Ez az üzenete a hímzéseknek. A Linji Művészeti Iskola képzőművészeti szakán végzett Bian Csengfej először csak amatőr kézi hímző volt , később azonban műhelyt alapított, mert magával rántotta a szenvedély. Beutazta Fej megyét, ügyes idős embereket keresve, hogy elsajátíthassák a hagyományos technikákat. A Fej megyei kézi hímzések főként pamutból és lenből készülnek, ami eltér a Jangce folyótól délre használt selyemhímzéstől, az öltések pedig Csengfej szerint „laposak, finomak, sűrűek, harmonikusak, könnyűek, egyenletesek és simák”. Bian persze meghallotta az idők szavát és a hímzést igyekszik kombinálni a kortárs divat elemeivel és modern kiegészítőkkel. „A szellemi kulturális örökség a jelenben való megélésről és az újba való átörökítéséről is szól, de a lényeg, hogy nem veszíthetjük el a tradíciókat” -magyarázza a férfi.
De Csengfej úr nemcsak elméletben erős, hanem gyakorlatban is. Ugyanis 300 Fej megyei idős embernek ad munkát ezzel is támogatva a helyi gazdaságot.
Manapság a kézi hímzések sikertörténetté váltak. Az e-kereskedelmi platformok fejlődésével a kulturális termék szárnyakat kapott Ráadásul Bian Csengfej rövid videók sorozatát indította el, amelyek bemutatják a Fei megyei kézi hímzés történetét és technikáit. Ráadásul ezek a videók elég komoly megtekintési számokat értek el. Így talán már nem is annyira meglepő, hogy a kínai piac mellett exportálják a termékeket Oroszországba és Koreába is. Santung megye pedig egy újabb ősi tradíciót tudhat magáénak amit sikeresen szabtak rá a modern világra.