Hi-Tech Fair Sencsenben

A 25. Kínai Hi-Tech Fair (CHTF) szerdán vette kezdetét Dél-Kína technológiai központjában, Sencsenben, amely számos fejlett terméket és technológiát mutat be.

A mintegy 500 000 négyzetméter területet lefedő vásár 4925 vállalkozást vonzott 105 országból és régióból, így az idei vásár a valaha volt legnagyobb.

Az idei vásár novemberig tart. 19. Az ötnapos rendezvény során kiállításokat rendeznek olyan témákban, mint a tiszta energia és az alacsony szén-dioxid-kibocsátású technológia.

A tervek szerint egy sor tevékenységre, köztük fórumokra és aláírási ceremóniákra is sor kerül a vásár ideje alatt, és több mint 680 új eredmény bejelentése várható.

Az 1999-ben felavatott éves kínai hi-tech vásár a legnagyobb és legbefolyásosabb tudományos és technológiai vásár Kínában.


BRInfo

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük